Kredyt obrotowy

YON Doradcy Finansowi

Kredyt obrotowy to wygodna i szybko dostępna forma finansowania dla firm.
 
Kredyt udzielany jest w formie limitu debetowego w rachunku lub pod płatności.  Po wykorzystaniu limitu może być spłacany w ratach, w okresie maksymalnie do 5 lat. Dostępny zarówno dla osób prowadzących działalność gospodarczą, jak również dla spółek prawa handlowego.
 
Wysokość limitu przyznawana jest indywidualnie, w zależności od kondycji finansowej firmy oraz wysokości dotychczasowych przychodów.
 
Przeznaczony wyłącznie na finansowanie działalności firmy, zwykle nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń z wyjątkiem wysokich limitów (powyżej 500 tys. zł), gdzie może być wymagane zabezpieczenie w formie hipoteki.
 
Aktualnie posiadamy w ofercie kredyt obrotowy na ośwaidczenie do 300 tys zł bez ZUS i US skierowany dla przedstawicieli wybranych zawodów i prowadzących działalnośc gospodarczą - zadzwoń i sprawdź jaki możesz otrzymać limit.
 
 
W zakresie kredytów obrotowych współpracujemy z największymi na rynku polskimi bankami.
 
Sprawdzimy warunki finansowe oraz wysokość limitu kredytu obrotowego dostępną dla Twojej firmy, pomożemy skompletować dokumenty, wypełnić wnioski i uzyskać najlepszą dla Twojej firmy ofertę.

Kontakt

YON Doradcy Finansowi
ul. Werynyhory 16
02-272 Warszawa

pon. - pt.
09:00 - 18:00