Kredyt inwestycyjny

YON Doradcy Finansowi

Kredyt inwestycyjny przeznaczony jest na rozwój przedsiębiorstwa. Udziela się go na realizację konkretnej inwestycji i spłacany w ratach, w okresie maksymalnie do 20 lat. Kredyt inwestycyjny  można przeznaczyć np. na: budowę hali, biurowca, zakup środków trwałych, w tym maszyn i urządzeń oraz nieruchomości.
 
Kredyt inwestycyjny dostępny jest zarówno dla osób prowadzących działalność gospodarczą, jak również dla spółek prawa handlowego.
 
Wysokość kredytu inwestycyjnego zależy od przedsięwzięcia i jest ustalana indywidualnie w zależności od kondycji finansowej firmy oraz dotychczasowych wyników finansowych. Przeznaczony jest wyłącznie na finansowanie przedsięwzięcia ściśle określonego w biznesplanie. Najczęściej kredyt inwestycyjny wymaga zabezpieczenia rzeczowego w postaci hipoteki, zastawu na środkach trwałych czy środkach pieniężnych. Aby uzyskać kredyt inwestycyjny zwykle wymagany jest biznesplan przedsięwzięcia.
 
Posiadamy oferty kilku banków specjalizujących się w obsłudze firm i udzielaniu kredytów inwestycyjnych, sprawdzimy jaki kredyt inwestycyjny będzie najkorzystniejszy dla Twojej firmy, pomożemy przygotować dokumentację i wypełnić wnioski oraz wynegocjować najkorzystniejsze warunki finansowe

 

Kontakt

YON Doradcy Finansowi
ul. Werynyhory 16
02-272 Warszawa

pon. - pt.
09:00 - 18:00