Finanse

Dla klientów indywidualnych

KREDYT MIESZKANIOWY

Planujesz zakup działki, budowę domu czy zakup mieszkania? Mamy ofertę ponad 20 banków a maksymalny okres kredytowania może sięgać nawet 40 lat. Pomożemy wybrać Ci najlepszy Kredyt Mieszkaniowy.

KREDYT SAMOCHODOWY

Jeśli planujesz zakup samochodu w oparciu o Kredyt Samochodowy, chętnie sprawdzimy jaka oferta będzie dla Ciebie najkorzystniejsza, pomożemy skompletować dokumenty i wypełnić wniosek.

KREDYT GOTÓWKOWY

Jeśli zaskoczyły Cię nieprzewidziane wydatki - jednym z rozwiązań jest Kredyt Gotówkowy. Zanim jednak podejmiesz decyzję o jego zaciągnięciu - sprawdź, która z ofert jest najlepsza dla Ciebie.

POŻYCZKA HIPOTECZNA

Szukasz większej kwoty na dowolny cel? Najlepszym rozwiązaniem jest Pożyczka hipoteczna: długi okres spłaty i niskie oprocentowanie to zalety tego rozwiązania.

KREDYT KONSOLIDACYJNY

Spłacasz kredyty miesz- kaniowe, kredyty gotówkowe, raty za sprzęt domowy, debet czy kartę kredytową? Jeśli jest to poważne obciążenie dla Twojego budżetu domowego, skorzystaj z oferty YON na kredyty konsolidacyjne.

Dla firmy

KREDYT
OBROTOWY

To wygodna forma finansowania dla firm. Kredyt Obrotowy udzielany w formie limitu debetowego w rachunku lub pod płatności z możliwością spłaty w ratach.

KREDYT INWESTYCYJNY

Planujesz rozwój firmy, inwestycję lub zakup środków trwałych? Takie cele można sfinansować m.in. Kredytem Inwestycyjnym.

KREDYT DEWELOPERSKI

Prowadzisz działalność deweloperską? Szukasz pieniędzy na budowę nieruchomości na sprzedaż? Mamy dla Twojej firmy Kredyt Deweloperski.

POŻYCZKA HIPOTECZNA

Szukasz środków na dowolny cel: na finansowanie działalności, inwestycję czy spłatę zobowiązań? Pożyczka Hipoteczna dla firm to ciekawa i niedroga forma finansowania.

LEASING

Narzędziem zarówno finansowania inwestycji i dostępu do środków trwałych, jak i optymalizacji podatkowej - znacznie bardziej bezpiecznym niż przed laty - jest Leasing. Sprawdź jakie mamy możliwości.

KSIĘGOWOŚĆ
I KADRY

Oferujemy prowdzenie księgowości i rachunkowości wraz z obsługą kadr w pełnym zakresie - zarówno dla małych jak i dużych firm niezależnie od formy prawnej. Księgowość

Kontakt

YON Doradcy Finansowi
ul. Werynyhory 16
02-272 Warszawa

pon. - pt.
09:00 - 18:00