Aby kryzys przeszedł obok Twojej firmy . . . . . .

zrobimy dla Ciebie audyt kosztów pośrednich. Przygotowaliśmy kompleksową ofertę polegającą na niezobowiązującym audycie kosztów pośrednich. Poniżej prezentujemy zakres naszych możliwości w obniżaniu kosztów. Spotkanie i audyt są bezpłatne i niezobowiązujące.

Pomożemy zmniejszyć Twoje koszty, m.in.: koszty posiadanych kredytów koszty ubezpieczeń obsługi księgowej i rachunkowej rachunków telefonicznych GSM utrzymania floty pojazdów W kilku zdaniach - sprawdzimy: Jakie są koszty kredytów w Twojej firmie, ocenimy czy można obniżyć ratę.

Współpracujemy z największymi bankami na rynku, mamy wieloletnie doświaidczenie w branży finansowej, znamy oferty i warunki finansowe oferowane przez różne banki.

Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania finansowe. Jaki jest zakres ubezpieczenia, które posiadasz oraz czy jest on optymalnie dopasowany do potrzeb Twojej firmy i prowadzonej działalności. Współpracujemy z większością towarzystw ubezpieczeniowych obecnych na polskim rynku. Doskonale znamy warunki ogólne i oferowane produkty. Wybierzemy optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy.

Zweryfikujemy koszty obsługi księgowej w Twojej firmie.
Podpowiemy jak można je obniżyć, nie tracąc na jakości operacyjnej a być może nawet uda nam się poprawić i usprawnić dział księgowości w Twojej firmie. Zaproponujemy usługę pozwalającą obniżyć koszty ZUS (dotyczy wyłącznie osób prowadzących działalność gospodarczą). Skontaktuj się z nami a sprawdzimy ile możesz zaoszczędzić. Koszty telefonów GSM w firmie. Oferujemy niezobowiązujący audyt kosztów telefonów GSM. Oferta ta jest skierowana do firm posiadających więcej niż 15 telefonów GSM. Wspólnie z firmą specjalizującą się w zakresie weryfikacji umów z operatorami GSM, pomożemy Ci obniżyć koszty za telefony w Twojej firmie. Flotę samochodową (powyżej 5 aut). Wiąże się ona z kosztami utrzymania pojazdów - pomożemy Ci w obniżeniu tych kosztów przy jednoczesnym ułatwieniu zarządzaniem pojazdami.

Zadzwoń i umów się na niezobowiązujące spotkanie. To nic nie kosztuje a zyskać możesz wiele. Sprawdź nas!